Karel Šulc - Pohled na Pražský hrad

Akvarel, 64x101 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc 1945. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

305679. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:27.07.2020 20:34:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč