Karel Šulc - Praha

Akvarel, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

99637. Praha
Dražba ukončena:23.07.2023 21:41:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč