Karel Šulc - Pražské panorama

Olej na plátně, 59x79 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

302070. Pražské panorama
Dražba ukončena:10.11.2019 20:16:54
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč