Karel Sup - Děvče se džbánem

Olej na plátně, 58x34 cm. Signováno vpravo dole K. Sup. Rám.

o autorovi: 1897 - 1973
Český malíř, grafik a učitel.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

22539. Děvče se džbánem
Dražba ukončena:26.09.2018 22:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč