Karel Sup - Při vyšívání

Olej na překližce, 50x40 cm. Signováno vlevo dole K. Sup. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1897 - 1973
Český malíř, grafik a učitel.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

91962. Při vyšívání
Dražba ukončena:12.03.2023 21:22:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč