Karel Sup - Venkovan

Olej na sololitu, 40x30 cm, signováno vpravo dole K. Sup, rám, zaskleno.

o autorovi: 1897 - 1973
Český malíř, grafik a učitel.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

12397. Venkovan
Dražba ukončena:20.09.2017 21:18:29
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč