Karel Svolinský

217. Dívčí hlava s lebkou, motýlem a hadem

popis: Litografie, 35 x 23 cm, paspartováno pod sklem, signováno vpravo dole, datováno 1976.

dražba ukončena: 26.02.2013 22:30:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 26.02.2013 22:17:20 74
200 Kč 24.02.2013 10:55:03 73