/Karel Svolinský - Dívčí hlava s lebkou, motýlem a hadem

Litografie, 35 x 23 cm, paspartováno pod sklem, signováno vpravo dole, datováno 1976.

217. Dívčí hlava s lebkou, motýlem a hadem
Dražba ukončena:26.02.2013 22:30:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 26.02.2013 22:17:20 74
200 Kč 24.02.2013 10:55:03 73