/Karel Svolinský - Růže

Akvarel, 43x28 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, sklo.

1278. Růže
Dražba ukončena:02.06.2014 23:06:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 002 Kč