Karel Svolinský - Dívka s ptáčky

Akvarel, 39x29 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský 1960. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

25344. Dívka s ptáčky
Dražba ukončena:29.11.2018 21:35:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč