Karel Svolinský - Dívka v šátku

Akvarel, 40x25 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

24893. Dívka v šátku
Dražba ukončena:28.11.2018 18:34:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč