Karel Svolinský

305452. V parku

popis: Akvarel, 29x39 cm. Nesignováno, datováno 1944. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986
Narodil se v Olomouci. Malíř, grafik a ilustrátor, scénograf školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Štěpán Zalešák, Bohumil Kafka a František Kysela) dílo: - inspirace lidovými tradicemi a folklórem - realizace v katedrále sv. Víta v Praze (vitráže, mozaiky), olomoucký orloj.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

dražba ukončena: 04.07.2020 20:17:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč