Karel Svolinský - V parku

Akvarel, 29x39 cm. Nesignováno, datováno 1944. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

305452. V parku
Dražba ukončena:04.07.2020 20:17:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč