Karel Svolinský - Žena z profilu

Kresba, 27x18 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Slovinský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

306767. Žena z profilu
Dražba ukončena:01.12.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč