Karel Teissig - Jablko

Olej na kartonu, 14x19 cm. Signováno vpravo nahoře Teissig. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

49362. Jablko
Dražba ukončena:01.10.2020 20:20:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč