Karel Teissig - Řecko

Grafický list, 29x40 cm. Signováno vlevo nahoře Karel Teissig. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

19301. Řecko
Dražba ukončena:17.05.2018 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.05.2018 16:58:26 238