Karel Teissig - Skica k ilustraci Stříbrný vítr

Kombinovaná technika, 25x17 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

26324. Skica k ilustraci Stříbrný vítr
Dražba ukončena:16.01.2019 18:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (30.11.2018 17:40:10) 4285