Karel Teissig - Zátiší s ovocem

Kombinovaná technika, 38x45 cm. Signováno vlevo nahoře Karel Teissig. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

25315. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:29.11.2018 20:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč