Karel Toman (1889) - Břízky u cesty

Akvarel, 58x42 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1889 - ?

110415. Břízky u cesty
Dražba ukončena:28.01.2024 21:52:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč