Karel Toman - Chalupy v zimě

Akvarel, 46x45 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

153528. Chalupy v zimě
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:52:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 18:59:12 12516