Karel Toman - Kroměříž

Olej na sololitu, 37x56 cm. Signováno vpravo dole K. Toman 66. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

304812. Kroměříž
Dražba ukončena:15.05.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč