Karel Toman (1889) - Orlové

Akvarel, 36x24 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 38. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - ?

300878. Orlové
Dražba ukončena:17.09.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč