Karel Toman - Pohled k lesu

Kombinovaná technika, 38x48 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

47170. Pohled k lesu
Dražba ukončena:29.07.2020 19:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč