Karel Toman

47170. Pohled k lesu

popis: Kombinovaná technika, 38x48 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000
Narodil se ve Studené u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou AVU u prof. Sychry a Pukla. Ve své tvorbě se zabýval hlavně grafikou a ilustracemi. Byl odborníkem v oblasti militariíí. Často ilustroval pohádky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:07:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč