Karel Toman - Pokušení I.

Litografie, 24/40, 54x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Toman 92. Volný list.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

69439. Pokušení I.
Dražba ukončena:08.12.2021 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč