Karel Toman (1889) - Praha

Akvarel, 48x62 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1889 - ?

104004. Praha
Dražba ukončena:25.10.2023 21:31:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč