Karel Toman (1889) - Soubor 3 grafických listů

Litografie, 21x14 cm, signováno vpravo dole Toman, volný list.

o autorovi: 1889 - ?

12947. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:11.10.2017 20:18:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč limit (04.10.2017 18:54:14) 3013