Karel Toman - Soubor tří prací

Kombinovaná technika, od 13x17 do 12x13 cm. Dva signovány vlevo dole K. Toman, jeden nesignován. Rám, sklo.

Pozn.: 2x rám mírně poškozen, 1x rám poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

303798. Soubor tří prací
Dražba ukončena:28.02.2020 20:16:51
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 600 Kč