Karel Toman - Svatý Hostýn

Akvarel, 50x69 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 40. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

306492. Svatý Hostýn
Dražba ukončena:01.11.2020 20:15:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč