Karel Tuma - Rynek

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x43 cm. Signováno vpravo dole Tuma. Rámováno.

o autorovi: 1859 - 1936
Studoval AVU, ale v pozdějších letech se věnoval vojenské kariéře. Jako voják často musel měnit posádku, poznal mnoho míst, kde hledal a nacházel inspiraci. Ve své tvorbě se ale nevyhýbal ani vojenské tématice.

Karel Tuma
48747. Rynek
Dražba ukončena:27.08.2020 21:50:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč