Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x43 cm. Signováno vpravo dole Tuma. Rámováno.
o autorovi: 1859 - 1936
Studoval AVU, ale v pozdějších letech se věnoval vojenské kariéře. Jako voják často musel měnit posádku, poznal mnoho míst, kde hledal a nacházel inspiraci. Ve své tvorbě se ale nevyhýbal ani vojenské tématice.