Karel Uher - Anežský klášter - gotická kuchyně a koželužna

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole K. Uher. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen v Praze roku 1891. Soukromé studium u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy. Věnoval se malbě a restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

21306. Anežský klášter - gotická kuchyně a koželužna
Dražba ukončena:27.06.2018 22:11:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč