Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x65 cm. Signováno vpravo dole K. Uher. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narozen v Praze roku 1891. Soukromé studium u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy. Věnoval se malbě a restaurování.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.