Karel Uher - Mostecká věž

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x65 cm. Signováno vpravo dole K. Uher. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen v Praze roku 1891. Soukromé studium u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy. Věnoval se malbě a restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

63741. Mostecká věž
Dražba ukončena:26.08.2021 22:23:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč