Olej na plátně, 46x56 cm. Signováno vlevo dole Uher 1940. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Narozen v Praze roku 1891. Soukromé studium u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy. Věnoval se malbě a restaurování.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.