Karel Uher - Ve žních

Olej na plátně, 46x56 cm. Signováno vlevo dole Uher 1940. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narozen v Praze roku 1891. Soukromé studium u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy. Věnoval se malbě a restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

26992. Ve žních
Dražba ukončena:30.01.2019 18:30:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč