Karel Veržakovský

55213. Hřiby na talíři

popis: Olej na kartonu, 36x49 cm. Monogramováno vpravo dole K. V. 48. Rámováno.

o autorovi: 1924 - 1963
Narodil se na Ukrajině. Studoval v Praze na AVU v ateliéru figurální tvorby u prof. Obrovského. Studia nedokončil. Věnoval se volné tvorbě, která byla zpočátku ovlivněna impresionismem.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 16.01.2021 22:14:13 4681