Karel Veržakovský - Soubor 5- ti prací

4x Olej na plátně, 1x Akvarel. Rozměry: od 48x38 cm do 51x64 cm. Některé rámovány. 1x Rám, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924 - 1963
Narodil se na Ukrajině. Studoval v Praze na AVU v ateliéru figurální tvorby u prof. Obrovského. Studia nedokončil. Věnoval se volné tvorbě, která byla zpočátku ovlivněna impresionismem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

21244. Soubor 5- ti prací
Dražba ukončena:27.06.2018 21:01:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč