Karel Vysušil - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 70x54 cm, obě signovány dole uprostřed K. Vysušil, volné listy.

1926, Trmice u Ústí nad Labem
Učil se na Škole dekorativního umění v Praze (1942-1944). Poté studia na AVU (1945-1947; prof. K. Minář, J. Obrovský a O. Nejedlý). Kromě malby se věnoval grafice, různým druhům tisku i litografii. Do jeho tvorby postupně vstoupila čísla, písmena a geometrická organizovanost. Svoji grafickou tvorbu obohatil o techniku "autokoláže". Pravidelně publikoval v odborných časopisech.

5871. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:26.10.2016 19:57:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč