Karel Vysušil - Atomový věk

Litografie, 65x48 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Vysušil 87. Číslováno 12/25. Rám, sklo.

Pozn.: Sklo prasklé.

o autorovi: 1926 – 2014
Studoval na Škole dekorativních umění (VŠUP), též na AVU u prof. Mináře, Obrovského a Nejedlého, byl mimořádným žákem seminářů prof. Matějčka a Pečírky. Věnoval se grafice, tiskům z výšky, hloubky a litografii. Vytvořil řadu expresivních dřevořezů, vycházel z realistických kompozic, tématicky se zabýval portrétem a figurou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

66573. Atomový věk
Dražba ukončena:13.10.2021 22:09:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč