Karel Vysušil - Barevná kompozice

Litografie, 50x37 cm. Signováno vpravo dole K. Vysušil 67. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1926 – 2014
Studoval na Škole dekorativních umění (VŠUP), též na AVU u prof. Mináře, Obrovského a Nejedlého, byl mimořádným žákem seminářů prof. Matějčka a Pečírky. Věnoval se grafice, tiskům z výšky, hloubky a litografii. Vytvořil řadu expresivních dřevořezů, vycházel z realistických kompozic, tématicky se zabýval portrétem a figurou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

301372. Barevná kompozice
Dražba ukončena:10.10.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.10.2019 19:56:05 1240