Karel Vysušil - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 76x54 cm a 70x54 cm, signováno dole uprostřed K. Vysušil, volné listy.

o autorovi: 1926 – 2014
Studoval na Škole dekorativních umění (VŠUP), též na AVU u prof. Mináře, Obrovského a Nejedlého, byl mimořádným žákem seminářů prof. Matějčka a Pečírky. Věnoval se grafice, tiskům z výšky, hloubky a litografii. Vytvořil řadu expresivních dřevořezů, vycházel z realistických kompozic, tématicky se zabýval portrétem a figurou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

16304. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:15.02.2018 20:38:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč