Karel Wagner - Kameničky v zimě

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vlevo dole, rám.

1886, Pastviny - 1963, Kameničky u Hlinska
Žák ukrajinské akademie v Praze, poté studia na soukromé krajinářské škole prof. Zahela. Krajinář, který maloval zejména krajiny v Kameničkách u Hlinska.

Pozn.: Rám silně poškozen.

1708. Kameničky v zimě
Dražba ukončena:27.11.2014 19:53:10
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč