Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vlevo dole, rám.
1886, Pastviny - 1963, Kameničky u Hlinska
Žák ukrajinské akademie v Praze, poté studia na soukromé krajinářské škole prof. Zahela. Krajinář, který maloval zejména krajiny v Kameničkách u Hlinska.
Pozn.: Rám silně poškozen.