Karel Wagner - Chalupy u lesa

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole K. Wagner. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: Narodil se 18.7.1886 v Pastvinách a zemřel v roce 1963.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

29452. Chalupy u lesa
Dražba ukončena:27.03.2019 18:32:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč