Karel Wagner - Dívky u vody

Olej na sololitu. 22x30 cm. Signováno vlevo dole K. Wágner. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se 18.7.1886 v Pastvinách a zemřel v roce 1963.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

302331. Dívky u vody
Dražba ukončena:24.11.2019 20:13:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč