Karel Wagner

54685. Kvetoucí louka

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Wagner. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:46:16

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč