Olej na kartonu, 65x50 cm, signováno vlevo dole K. Wagner, rám.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: Narodil se 18.7.1886 v Pastvinách a zemřel v roce 1963.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.