Olej na karotnu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole K. Wagner. Původní rámování.
Život tohoto malíře je úzce spjat s obcí Kameničky, oblíbeným místem nejvýznačnějších českých krajinářů, kde od roku 1942 dlouhá léta žil a hlavně tvořil. Dojemná náklonost k rodnému kraji se zrcadlí snad ve všech jeho obrazech a otevírá nám jimi snový, chvílemi melancholický svět, který tak miloval.
o autorovi: Narodil se 18.7.1886 v Pastvinách a zemřel v roce 1963.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.