Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole K. Wagner 1956. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se 18.7.1886 v Pastvinách a zemřel v roce 1963.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.