Olej na plátně, 75x102 cm. Signováno vlevo dole J. Holmstedt. Rám. Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1843-1905 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.