Olej na kartonu,21x32cm. Signováno vlevo dole B. Lambert. Rám. Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.
o autorovi: 1843-1905 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.