Karl Kaufmann - Podzimní procházka

Olej na kartonu,21x32cm. Signováno vlevo dole B. Lambert. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.

300030. Podzimní procházka
Dražba ukončena:11.08.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč