Olej na plátně, 66x55 cm. Signováno vlevo dole F. Gilbert. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.