Karl Kaufmann - Přístavní město.

Olej na plátně, 66x55 cm. Signováno vlevo dole F. Gilbert. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
99198. Přístavní město.
Dražba ukončena:26.07.2023 22:36:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč