Karl Kaufmann - Projížďka na horském jezeře VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vpravo dole J. Rodick. Rámováno.

Pozn.: Malba dříve poškozena - restaurováno.

o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.

46340. Projížďka na horském jezeře VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:24.06.2020 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč