Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vpravo dole J. Rodick. Rámováno.
Pozn.: Malba dříve poškozena - restaurováno.
o autorovi: 1843-1905 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.