Olej na plátně, 56 x77 cm. Signováno vlevo dole O. Nordwik. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Drobné opravy malby.
o autorovi: 1843-1905 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.