Karl Kaufmann - Severské pobřeží

Olej na plátně, 56 x77 cm. Signováno vlevo dole O. Nordwik. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Drobné opravy malby.

o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.

43858. Severské pobřeží
Dražba ukončena:30.04.2020 19:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč