Karol Ondreička - Vena

Kombinovaná grafická technika, 8/20, 50x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou Karol Ondreička 71. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

60426. Vena
Dražba ukončena:17.06.2021 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč