Karol Polónyi - Tatry

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x29 cm. Signováno vpravo dole Polónyi. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1946
Slovenský malíř.

48479. Tatry
Dražba ukončena:26.08.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč